Darmowa dostawa od 350 zł | Produkty projektowane i szyte w Polsce

O Nas

TWÓJ BIZNESOWY TOTAL LOOK

Elegancja / Wygoda / Klasyka

Witaj,

trafiłaś właśnie do świata She !s, gdzie z pasją tworzymy lifestylową modę biznesową z myślą o Kobietach sukcesu, a kobiecość i wygoda to nasze priorytety. Kolekcja She !s jest ponadczasowa i klasyczna dla Kobiet ceniących indywidualność i własny styl.

Specjalnie skrojone ubrania idealnie dopasowują się do sylwetki, a dzięki odpowiednio dobranym tkaninom gwarantujemy komfort noszenia przez cały dzień.

Kupujemy precyzyjnie wysylekcjonowane tkaniny, z których szyjemy w Polsce z dbałością o każdy detal – od konstrukcji po finalny total look w trendach. Dostarczamy wysokojakościowe ubrania biznesowe w dobrych cenach. Tkaniny są przyjemne w dotyku, nareszcie elegancko oznacza wygodnie. Można zapomnieć, że ma się coś na sobie!

Nasza kolekcja jest kapsułowa i można dowolnie łączyć ze sobą jej elementy – wszystko do siebie pasuje.

Prawdziwa Kobieta nie jest idealna, chcemy naturalności w tej całej elegancji. Wiemy, że wiele z nas poza tym, że chce wyglądać elegancko, chce równolegle czuć się wygodnie. Nie boimy się klasycznych krojów ani zdecydowanej kolorystyki.

Przełamujemy stereotypy – długości sukienek do kolana-nie!Przed kolano? Owszem! Naszym celem jest tworzenie odzieży, która rano przy wyborze garderoby będzie pierwszą wybraną propozycją zaraz po myśli „klasycznie, olśniewająco… ale błagam wygodnie i żebym nie musiała prasować”. Luksusem dla nas jest wygoda.

Biznes nie lubi kontrowersji, ceni za to odwagę i prostotę. She !s to kobiecość i elegancja na każdą okazję, luksus, na który możesz sobie pozwolić.

Ania&Kasia

Kupuj ze stylem! Znajdź swój ulubiony przedmiot w najlepszej cenie i codziennie odkrywaj wspaniałe oferty. Poznaj She Is.
Contact Us
Szybkie zakupy?
Loading
X