TWÓJ BIZNESOWY TOTAL LOOK

Elegancja / Wygoda / Klasyka

Prawdziwa Kobieta nie jest idealna, chcemy naturalności w całej elegancji. Wiemy, że wiele z nas poza tym, że chce wyglądać elegancko, chce równolegle czuć się wygodnie. Nie boimy się klasycznych krojów ani zdecydowanej kolorystyki.

Przełamujemy stereotypy – długości sukienek do kolana-nie, przed kolano– owszem! Kobieta She !s jest dobrze ubrana, ale jest to klasyka z pieprzem. Naszym celem jest tworzenie odzieży, która rano przy wyborze garderoby będzie pierwszą wybraną propozycją zaraz po myśli „klasycznie, olśniewająco… ale błagam wygodnie i żebym nie musiała prasować”. Luksusem dla nas jest wygoda. Proponujemy modę dla Kobiet ceniących indywidualność i własny styl.

Nasza kolekcja jest kapsułowa i można dowolnie łączyć ze sobą jej elementy – wszystko do siebie pasuje.  She !s Project to kobiecość i elegancja na każdą okazję, luksus, na który możesz sobie pozwolić.

Specjalnie skrojone ubrania idealnie dopasowują się do sylwetki, a dzięki odpowiednio dobranym tkaninom gwarantujemy komfort noszenia przez cały dzień.

Kupujemy precyzyjnie wysylekcjonowane tkaniny, z których szyjemy w Polsce z dbałością  o każdy detal – od konstrukcji po finalny total look. Dostarczamy wysokojakościowe ubrania biznesowe w dobrych cenach.

Gdzie produkujemy?

Tylko w Polsce, korzystając z umiejętności polskich szwalni

Co zyskujesz? Komfort noszenia przez cały dzień – dzięki autorskim pomysłom nasze ubrania są: wygodne i praktyczne, dopasowane do Twoich potrzeb. Kobiecość i elegancja na każdą okazję to cele, które nam przyświecają.

Co nas wyróźnia?

Tkaniny

Przyjemne w dotyku, nareszcie elegancko oznacza wygodnie. Można zapomnieć, że ma się coś na sobie.

Klasyka

Biznes nie lubi kontrowersji, ceni za to odwagę i prostotę. Proponujemy zatem kobiece kroje, które idealnie dopasowują się do sylwetki, ze szczególnym uwzględnieniem detali, kochamy się w szczegółach.

Uniwersalność i wielofunkcyjność

Można dowolnie łączyć ze sobą elementy garderoby, cała kolekcja jest kapsułowa i wszystko do siebie pasuje.

she is wspólniczki o nas

Kobiety She !s <3

#Sheisproject24

Chcesz współpracować?

Napisz do nas koniecznie!

 

Masz sugestie?

Z przyjemnością je poznamy! Cenimy Twoje zdanie.