Showing all 11 results


Promocje są uwielbiane przez każdą z nas! Kupując ubrania w promocji wiemy, że udało nam się upolować świetne okazje. My swoim Klientkom również dajemy szansę nabycia produktów w okazyjnych cenach! W tej kategorii znajdziesz wszystkie przecenione aktualnie produkty, które dostępne są w naszym sklepie. Każdy z widniejących tu artykułów stworzony jest z myślą o Kobietach biznesu. Niezwykle wygodne, komfortowe ubrania, o prostym, a jednocześnie eleganckim kroju podbiły już niejedno serce polskiej Bizneswoman. Piękno skrywane w tych klasycznych strojach jest podkreślone przez przemyślane konstrukcje oraz idealnie dobrane kolory. Każda z Kobiet może już teraz wyposażyć swoją garderobę w odzież, która stworzy niezastąpione zestawy do pracy.

W naszej sekcji "promocje" każdy z produktów jest w stanie olśnić swoją jakością i designem. Dbamy od samego początku o jak najlepsze wykonanie każdego z detali naszych ubrań. Odzież sygnowana naszym logiem wytwarzana jest ze specjalnie dobranych materiałów, które później zachwycają miękkością w dotyku. Prosty i nieskomplikowany krój pozwala na precyzyjne wykończenie każdego, nawet najmniejszego szczegółu. Dzięki ubraniom biznesowym nasze Klientki mogą zapomnieć o niewygodnych, drapiących czy szybko ulegających zniszczeniu produktach. Nasza odzież pozwala na osiągnięcie maksymalnej wygody, a jednocześnie stworzenie najbardziej eleganckich look'ów, które każdego dnia będą dodawały Ci profesjonalizmu i charyzmy.

Nasze produkty posiadają niezwykle prosty, lecz bardzo przemyślany krój. Każde z ubrań stworzone zostało z myślą o jak najlepszym dopasowaniu się do swojej Właścicielki. Nasze marynarki, sukienki czy koszule są tworzone tak, aby jak najlepiej współgrać z Kobiecym ciałem. Dzięki temu zapomnisz o problemach z podwijaniem się, podciąganiem czy spadaniem źle skrojonych ubrań. Wszystkie produkty z kategorii "promocje" idealnie wpisują się w cały wizerunek naszej marki She !s Project. Wyróżniają się one elegancją, wygodą, funkcjonalnością oraz wysoką jakością. Miękkie w dotyku tkaniny z których tworzone są nasze ubrania, będą przez cały dzień dawały Ci poczucie komfortu, natomiast przemyślana konstrukcja pozwoli na odczuwanie wyłącznie przyjemności z noszenia naszych ubrań.

Odzież biznesowa stworzona została z myślą o wielu biurowych dress codach. Nasze Klientki mogą bez problemu założyć każdy z naszych produktów do swojej pracy i olśniewać elegancją oraz ponadczasową klasą. Piękne kroje nadadzą szyku codziennym stylizacjom bez niepotrzebnych i krzykliwych ozdobników. Design produktów She !s Project pozwala dodatkowo na łączenie ich w przeróżne kombinacje, które będą każdego dnia zaskakiwały swoją oryginalnością i indywidualnością. Dzięki nam możesz tworzyć zestawy, które będą dodawały Ci elegancji, piękna, klasy i profesjonalizmu.