Showing all 3 results


Spódnice dostępne w naszym asortymencie sklepowym podbijają serca polskiej klienteli. Piękne, a zarazem proste i eleganckie olśniewają na każdym kroku. Specjalna konstrukcja pozwala na bezstresowe noszenie spódnic przez długie godziny pracy w biurze. Wyjątkowe i niezwykle komfortowe ubrania sygnowane naszym logiem wychodzą spod igły najlepszych polskich krawcowych, szyte w polskich szwalniach. Przy produkcji dbamy o dopracowanie każdego detalu naszej odzieży. Spódnice biznesowe powstały z myślą o Paniach, które preferują zdecydowanie Kobiecy styl, jednak nie chcą rezygnować z wygody. Prosty, ale przemyślany krój, pozwala na perfekcyjne dopasowanie się do różnych typów sylwetki. Dzięki temu spódnice nie podwijają się, nie podciągają, a także nie ulegają żadnym nieprzewidzianym ruchom.

Nasza marka She !s Project od samego początku dba o wysoką jakość swoich produktów. Od szczegółowo dobranych tkanin, przez restrykcyjne kontrole procesów produkcji, aż po idealne wykończenie nawet najmniejszych szczegółów. Dbając o wysoką jakość, jednocześnie dbamy o nasze Klientki. Każda ze spódnic sygnowana naszym logiem wykonana jest z dobrej jakości, przyjemnych w dotyku materiałów. Ich niezwykła miękkość i funkcjonalność odczuwalna jest już od pierwszych chwil noszenia. Połączenie wysokogatunkowych tkanin z prostym krojem oraz perfekcyjnym dopracowaniem detali dało nam możliwość stworzenia ubrań określanych mianem niepowtarzalnych. Skupiamy się na detalach, dbamy o najdrobniejsze szczegóły. W naszych projektach nie ma miejsca na niedopracowanie. Wszystkie produkty She !s Project, są tworzone z najwyższą precyzją i szczególną uwagą.

Odzież biznesowa oprócz elegancji i klasy powinna również być odpowiednio przystosowana do swoich właścicielek. Kobiety sukcesu pracujące w renomowanych biurach nie mogą sobie pozwolić na myślenie o niewygodnych lub odsłaniających zbyt wiele ubraniach. Spódnice She !s Project zaprojektowane zostały tak, aby tworzyć niezawodny duet ze swoją Właścicielką. Prosty, lecz wysoce przemyślany krój podkreśla wszystkie Kobiece atuty, a wszelkie niedoskonałości tuszuje. Brak problemów z podciąganiem się, podnoszeniem, czy odsłanianiem zbyt dużo dodatkowo podnosi funkcjonalność spódnic She !s Project. Oprócz wyjątkowego dopasowania do ciała Klientek, odzież biznesowa sygnowana naszym logiem jest po prostu komfortowa i wygodna. Miękkie i przyjemne w dotyku materiały w połączeniu z klasycznymi krojami tworzą ubrania, które noszone są z przyjemnością.

Każda ze spódnic projektowana jest z myślą o jak największym dopasowaniu do naszych Kobiet biznesu. Wysoka jakość i funkcjonalność to nie wszystko, bardzo ważny jest również design. Nasze projekty wpisują się jednocześnie w biurowe dress cody, a tym samym wyróżniają się elegancją i klasycznym szykiem, podążając za aktualnymi trendami. Ponadczasowe spódnice, dzięki swojej uniwersalności będą świetnie współgrały w każdym zestawie. Piękne i eleganckie ubrania każdego dnia będą podkreślały wyjątkowość, indywidualność i elegancję swoich Właścicielek.