Showing all 6 results


Jako niepodważalny lider na rynku odzieży biznesowej nieustannie podnosimy sobie poprzeczkę. Nasze produkty sygnowane logiem She !s Project stały się kwintesencją elegancji, szyku, wygody i funkcjonalności. Koszule widniejące w naszym asortymencie szczególnie zdobyły serca polskiej klienteli. Zaprojektowane z niezwykłą precyzją, są w stanie idealnie skomponować się z ciałem swojej Właścicielki, jednocześnie przynosząc ogromny komfort użytkowania. Koszule wykonane z najlepszych gatunkowo materiałów pozwolą Ci na wielogodzinną pracę podczas której nie będziesz musiała martwić się o drapiącą tkaninę, ślady pod pachami czy niedopasowany krój. Nasze produkty będą przynosiły wyłącznie komfort, swobodę i profesjonalny wygląd!

Nasze koszule biurowe zostały stworzone z myślą o Kobietach biznesu. Odzież dla naszych Klientek musi być tak samo wyjątkowa jak one! Produkty dostępne w naszym sklepie posiadają wyjątkowy, lecz prosty krój. Dzięki niemu jesteśmy w stanie zagwarantować swoim Klientkom wyłącznie wysoki poziom swobody oraz designu. Specjalna konstrukcja naszych koszul subtelnie zwężana w talii pozwoli na podkreślenie wszystkich atutów, a tym samym zniwelowanie ewentualnych niedoskonałości. Dodatkowo delikatnie rozkloszowany oraz wydłużony dół zapewni pełnię bezpieczeństwa podczas każdorazowego kucania czy nachylania się. Specjalna dłuższa konstrukcja sprawi, ze koszula nie będzie wychodziła ze spodni, a także podwijała się. Każdy z modeli posiada szycie, dzięki któremu materiał w okolicy pach nie ma kontaktu ze skórą, a prawdopodobieństwo wystąpienia nieestetycznych plam wynikających ze stresu lub wysokiej temperatury otoczenia, zostało zmniejszone do minimum.

Nasze koszule oprócz wyjątkowej konstrukcji gwarantują pełnię komfortu, a dodatkowo wysoką jakość. Wykonane ze starannie dobranych materiałów, są w stanie osiągnąć najwyższy poziom swobody użytkowania. Nasza marka She !s Project to przede wszystkim komfort, wygoda i elegancja. Od samego początku tworzymy odzież biznesową, która podkreśla Kobiecość i wyjątkowość swoich Właścicielek.

Dodatkowym atutem naszej autorskiej linii ubrań jest fakt, że wszystkie produkty sygnowane naszym logiem są kompatybilne ze sobą. Koszule idealnie dopasują się do spodni, marynarek czy spódnic. Podobny, prosty krój pozwala na bezproblemowe dopasowanie ich do siebie. Dzięki temu podczas codziennego wybierania stylizacji nie będziesz musiała zastanawiać się nad odpowiednim dobraniem każdego elementu.

Koszule oprócz funkcjonalności i wysokiej jakości zachwycają również ponadczasową elegancją. Każdy z modeli produktów znajdujących się w naszym sklepie został zaprojektowany z myślą o biznesowym dress codzie wielu firm. Design którym się kierujemy nie zawiera falbanek, cekinów czy tysiąca innych drobiazgów. Jest idealnie dopasowany do sytuacji w których musimy wyglądać elegancko, nienagannie i profesjonalnie. Tworzymy ubrania, które swoją prostotą zachwycają i podkreślają klasę, szyk oraz indywidualny styl u swojej Właścicielki.