Showing all 15 results

29,90 
29,90 

Asortyment marki She !s Project od samego początku tworzony jest z myślą o Kobietach sukcesu. Oprócz odzieży biznesowej w swoim asortymencie posiadamy również niezwykłe gadżety, które każda z Pań może zabrać ze sobą do pracy lub na zakupy. Nasze produkty She !s Project oprócz wysokiej jakości, posiadają również niezwykłe przystosowanie do indywidualnych potrzeb swoich właścicielek. Prosty krój, stonowane kolory, klasyczny design - te wszystkie cechy idealnie określają wygląd produktów sygnowanych naszym logiem. Projektowane z niezwykłą precyzją są w stanie każdego dnia olśniewać i dodawać naszym Klientkom wyjątkowego szyku i elegancji.

Nasza marka She !s Project oprócz odzieży biznesowej w swoim asortymencie posiada również różnego rodzaju gadżety. Dostępne u nas bawełniane torby czy kubki z motywującym cytatem mogą każdego dnia wywoływać uśmiech na Twojej twarzy. Każdy z produktów tworzony jest z wyjątkową precyzją. Gadżety wyróżniają się połączeniem jednoczesnej elegancji, prostoty i kobiecego humoru. Mimo to dalej są to artykuły, które perfekcyjnie wpiszą się w wymagania każdej eleganckiej Bizneswoman.

Gadżety naszej marki She !s Project utrzymane są w elegancko-biznesowym stylu, lecz z nutą kobiecego humoru. Dostępne w naszych sklepach produkty są nie tylko funkcjonalne, ale również piękne. Każdy z nich nadaje się do codziennego użytkowania zarówno w pracy, jak i w domu. Nasze Klientki mogą czerpać pełnię korzyści nie tylko z ubrań, ale również z gadżetów. Zabierz materiałową torbę She !s Project ze sobą na zakupy. Pomieści ona wszystkie niezbędne rzeczy, a także np. przygotowany w domu lunch. Bawełniana torba w perfekcyjny sposób zastąpi twoje dotychczasowe dodatki. Pomimo prostego designu idealnie dopasuje się do biznesowych stylizacji biurowych. Już teraz masz szansę stworzyć idealny elegancki look, dopełniony o bawełnianą ekologiczną torbę.

Funkcjonalne, praktyczne i eleganckie gadżety z naszego sklepu świetnie sprawdzą się podczas dnia codziennego. Dostępne u nas kubki już dziś mogą towarzyszyć Ci podczas codziennej przerwy na kawę lub herbatę. Motywujące cytaty umieszczone na nich mogą stać się inspiracją na resztę dnia. Słynne słowa Coco Chanel będą przypominały Ci o niezwykłej kobiecej sile jak w nas drzemie. Nasz kubek She Is może również stać się niezastąpionym prezentem dla bliskiej Ci Kobiety. Spraw przyjemność sobie lub innej silnej Kobiecie.

Nasze gadżety She !s Project będą towarzyszyły Ci podczas codziennego dnia w pracy lub w domu. Już nie tylko ubrania, ale także kubki czy torby mogą stać się Twoimi ulubieńcami. Spraw, aby kubek She !s podczas codziennej porannej kawy inspirował Cię motywującymi słowami, a nasza bawełniana torba w elegancki sposób zastąpiła plastikowe reklamówki. Każdego dnia możemy towarzyszyć Ci nawet podczas najbardziej zwyczajnych czynności. Dodaj sobie elegancji i szyku, jak na Kobietę sukcesu przystało, w każdej sytuacji!